• İçerik Kategorilerimiz

 • Anket

  Kazakistan'da "renkli devrim" olma ihtimali var mı?

  Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • ankara web tasarim

  İletişim

  27 Mayıs 2010

  www.turkkazak.com ekonomiden politikaya, tarihten günümüze Kazakistan ve Türkiye beraber düşünüldüğünde akla gelebilecek tüm sorulara cevap vermeyi amaçlayarak kurulmuş, 17 Kasım 2009′dan bu yana faal olan günlük haber portalıdır. Sitemiz, Kazakistan-Türkiye ilişkileri, Kazakistan siyaseti, dış politikası, ekonomik durumu ve gelişmeleri, vize mevzuatı, haberleri ve Kazakistan’la ilgili her konuda bilgi talebine cevap verebilecek şekilde yayımını sürdürmektedir. Ayrıca, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan ve Moğolistan ile ilgili de günlük haberleri özellikle Türk vatandaşlarını ilgilendirecek olanlar öncelikli olmak üzere Sitemizde sürekli olarak yer bulacaktır. Öte yandan, Sitemizi takip ederek Kazakistan ve bölge ülkelerinde iş kurmak, fuarlara katılmak ve Kazakistan ve bölge ülkelerindeki genel gelişmelerden haberdar olmanız da mümkündür. turkkazak.com’un bölge ülkeleri ile ilgili akademik çalışmaları sürdüren ve yeterli seviyede Rusça ve bölge dillerini bilmedikleri için gündemi takip etmekte sıkıntı yaşayan akademik personele ve bölgedeki günlük haberleri takip etmek isteyen kişilere de rehber olacağını düşünmekteyiz. Sitemiz ile ilgili görüş, öneri, eleştiri ve geliştirilmesi ya da daha fazla üzerinde durulmasını düşündüğünüz tüm önerileriniz ve ayrıca yayınlanmasını istediğiniz makalelerinizi-akademik de dahil olmak üzere- bilgi@turkkazak.com adresine yollayabilirsiniz.
  Haftalık Bültenimize üye olmak istiyorsanız lütfen bilgi@turkkazak.com adresine bildiriniz.

  İŞBİRLİĞİ
  Turkkazak.Com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız. İşbirliği önerinizi değerlendirilerek size en fazla 2 işgünü içinde yanıt verilecektir.
  SPONSORLUKLARIMIZ
  Düzenlediğiniz sanatsal aktivitelere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize Basın Sponsoru olarak destek verebiliriz. Bu olanaktan yararlanarak, organize ettiğiniz aktivitenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz aktivite ile ilgili bilgileri lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize ulaştırınız. İsteğiniz değerlendirilecek ve en fazla 2 işgünü içinde size yanıt verilecektir.

  Turkkazak.Com’dan Alıntı Yapmak!

  turkkazak.com içeriğinden ya da çeviri haberlerinden alıntı yapmak isteyenler, kaynak olarak turkkazak.com ismini açıkça alıntıda belirtmelidirler. Öte yandan, alıntı yapan  ve  turkkazak.com ile benzer nitelikte yayın yapmayan (benzer nitelikte olanlar yazılı izin ve anlaşma uyarınca yararlanabilirler) web siteleri de aynı şekilde kaynak olarak belirtip link vererek turkkazak.com’dan alıntı yapabilirler. Çeviri haberlerimizden alıntı yapmak isteyen haber ajansları da, tarafımızca yapılan çevirilerden yararlanmak için bir defaya mahsus Türkkazak.com’dan yazılı izin alıp, tarafımızca yayınlanan çevirilerin altlarında belirtilen Türkiye merkezli tarih ve saatten en az 24 saat sonra haberi ajans merkezine geçebilirler. Aksi durumların suç teşkil edeceğini ve buna uymayanlar hakkında yasal yollara başvurulacağını  turkkazak.com alıntı yapacaklara ihtaren duyurur.